Volná pracovní místa

Zřízenec kulturních zařízení

Informace o pracovním místě

Zřízenec v kulturních zařízeních zajišťuje základní služby pro veřejnost při provozu kulturních zařízení:

  • Dozor ve zpřístupněných prostorách
  • Podávání informací, a to včetně odborných
  • Kontrola vstupenek
  • Dohled na dodržování provozního řádu kulturního zařízení
  • Obsluha jednoduchých technických zařízení
  • Provádění úklidových prací v prostorách.

Očekáváme: spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, komunikativní dovednosti a příjemné vystupování. Znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme práci ve státní příspěvkové organizaci, možnost závodního stravování, dovolenou v délce pěti týdnů a další benefity.

Viz https://www.inwork.cz/prace/ustecky-kraj/litomerice/terezin/3558339-zrizenec-kulturnich-zarizeni/

Správce/kyně depozitáře

Přijmeme na plný úvazek správce/kyni depozitáře. Nástup 1.4.2020 nebo dle dohody. Platová třída 9.

Požadujeme min. středoškolské vzdělání (nejlépe humanitního zaměření), VŠ výhodou, bezúhonnost, zájem o historii, odpovědný přístup, pečlivost, znalost cizího jazyka (angličtina, němčina), znalost práce s PC (digitalizace – skenování) a fotografování. Praxe v oboru (muzeum, galerie, knihovna či archiv) alespoň dva roky vítána.

Nabízíme práci ve státní příspěvkové organizaci, možnost závodního stravování, dovolenou v délce pěti týdnů a další benefity.

Strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu: krickova@pamatnik-terezin.cz, kde Vám budou zodpovězeny též případné dotazy.

Viz https://www.inwork.cz/prace/ustecky-kraj/litomerice/terezin/3558156-spravce-kyne-depozitare/

Průvodkyně/průvodce

Agentura práce Jana Brychová (IČO: 61360104) přijme pro Památník Terezín, s.p.o., na plný pracovní poměr průvodce v německém jazyce – další jazyk určitě výhodou (např. zejména anglický, ale i francouzský, italský, španělský). Nabízíme stabilní pracovní uplatnění v mezinárodně známé instituci, 5 týdnů dovolené a příspěvek na stravování. Požadujeme min. SŠ vzdělání s maturitou, komunikativní dovednosti, zájem o historii a trestní bezúhonnost doloženou výpisem z Rejstříku trestů. Nástup leden - březen 2020. Kontaktní osoba: Mgr. Stanislav Lada – tlf. 416724535, email manager@pamatnik-terezin.cz.